Wyniki rekrutacji do AZ (III tura)

Znamy już wyniki III tury rekrutacji do projektu Akademia Zarządzania w Administracji Publicznej.

Posiedzenia Komisji Rekrutacyjnej

W dniach 15.04 i 27.04.2021 r. odbyły się spotkania Komisji Rekrutacyjnej.  Podczas drugiego spotkania Komisja Rekrutacyjna wyłoniła 20 osób zakwalifikowanych do udziału w projekcie, w grupie V.

Ogłoszenie wyników

Wszystkie osoby kandydujące do projektu Akademia Zarządzania w Administracji Publicznej w dniu 30 kwietnia 2021 r., otrzymały informację dotyczącą zakwalifikowania się do projektu. Serdecznie gratulujemy pozytywnego wyniku w rekrutacji i witamy w projekcie!

Najbliższe aktywności dla grupy V

  1. Wprowadzenie do projektu

Podczas inauguracji programu kształcenia w dniu 26 maja br., uczestnicy grupy V poznają zakres programu kształcenia Akademii Zarządzania oraz metody uczenia się i planowania rozwoju zawodowego.

  1. Pre-sesja Development Center

W dniu 27 maja br. uczestnicy wezmą udział w pre-sesji Development Center, czyli wielowymiarowym procesie wartościowania kompetencji, który służy rozwojowi uczestników projektu oraz badaniu ich potrzeb szkoleniowych.

  1. Warsztat budowania zespołu

Kolejnym spotkaniem będzie Warsztat budowania zespołu, który odbędzie się w dniach 21-22 czerwca 2021 r. Głównym celem warsztatu jest rozwój umiejętności budowania zespołu i relacji wspierających pracę w grupie.

Jeszcze raz gratulujemy!